Tehşir Ürünler

detail

Tehşir Ürünler

Teşhir ürünlerimiz : · Cihazlarımız sıfır niteliğindedir. · Tüm cihzlarımızın kalibrasyonları yapılmıştır. · Cihazlarımız 2 sene garantilidir. · 1 ader Power Plate Sertifikası tanzim edilmektedir. · Tüm yazılı, basılı ve Digital tanıtım ve kullanım dökümanları tarfınızıa teslim edilecektir. · Sosyal Medya kaynaklarımızdan tanıtımınız yapılacaktır. Özkaya İthalat İhracat dışında teşhir ürünü satma yetkisi kimsede değildir. Bu tür kampanyalar hakkında bilgi almak ve en doğru seçimi yapmak için bizimi arayabilirsiniz.( Tel : 0531 281 77 69 )

Power Plate Nedir?


Rus bilimadamları tarafından dizayn edilip NASA tarafından geliştirilip son şekli verilen, spor, fitness, sağlık ve fizik tedavi alanlarında kullanılan, titreşimli bir platform üzerinde yapılan egzersizlerde kasları 3 katı daha fazla çalıştıran bir spor aletidir.

Uzaya giden astronotların kas gücünü korumak amacıyla yapılan bir cihaz olan Power Plate, zamanla, fit kalmak ve kasları güçlendirerek hem sıkışmak, hem de kalori yakmak isteyenlerce de kullanlmaya başlanmış.

Power Plate Yararları


Vücut direnci ve esnekliğini arttırma konusunda oldukça faydalı bir alettir. Bunun yanı sıra, kas gruplarını güçlendiren, kemiklerin güçlenmesine etki eden, bölgesel ağrıları hafifleten, hormonların düzenlenmesine dolaylı etki eden, kan dolaşımını hızlandıran ve düzene sokan, selülitli bölgelerde düzelme sağlayan, eklem bağlarını güçlendiren, kadınlarda kemik erimesi etkilerini azaltan etkileri vardır. Çok fazla efor sarf etmeden, çok fazla spor yapmışçasına kalori harcatması da en belirgin özelliğidi

Power Plate Zararları


Power Plate migren atakları olan kişiler, hamile kadınlar, kas rahatsızlıkları olan kişiler, yeni doğum yapmış bayanlar, vücudunda çeşitli yaralar olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Ayrıca titremeden dolayı mide bulantısı, baş ağrısı, sersemleme ve baş dönmesi gibi yan etkileri olabilenPower Plate, stent takılmış kişilerce de kullanılmamalıdır. Beslenme bozukluğu olan kişilerde de yan etki gösterebilir. Power Plate’i kullanacak kişilerin vücutlarının az da olsa spora alışkın olması gerekmektedir.