Power Plate My7

detail detail

Power Plate My7

Power Plate’in 2012 yılında piyasaya çıkan son yüksek teknoloji ürünü bir modelidir. En önemli özelliği geniş ekranından yüzlerce örnek videoyu izleyerek çalışma yapılabilmesidir. 200’den fazla hazır program ve 1000’in üzerinde video ile istenilen çalışmalar uygulamalı olarak yapılıyor. İnternet bağlantısı ve USB girişi ile heran update edilebiliyor Pro5 çizgilerine sahip, 30-40 Hertz arasında 10 farklı vibrasyon üretebilme özelliğine sahiptir.Taşıma kapasitesi 150 kg’dir.

Üzerinde ekran yardımı ile kişiler ev yada ofis kullanımında ne yapmak istediklerine dair antrenmanları izleyerek yapabilmektedir. Bunun yanısıra POwer Plate Stüdyolar tarafından da sıkça tercih edilmektedir. Antrenman sırasında tüm gerekli ayarlar Power Plate tarafından yapılmaktadır. Antrenmanı oluşturuna egzersizlerin sıralaması da doğru olarak My7 tarafından kullanıcıya sunulmaktadır. Hazır programları nedeniyle FitStop adı altında şirketlerin kullanımını içinde son derece uygundur. Ülkemizde MAN, Shell, Garanti Bankası, Eczacıbaşı gibi kuruluşlar kurumsal alanda Power Plate FitStop sistemini kullanmaktadırlar.

 • TEKNİK ÖZELLİKLER
 • Renk Gümüş
 • Taşıma Kapasitesi 136
 • Çalıştırma Otomatik Aç / Kapa
 • Frekans 30-40 Hz arası değişken
 • Zaman Dilimi 30-45-60 Sn.
 • Genlik 2mm / 4mm (düşük / yüksek)
 • Boyut 35 x 32 x 61in / 87 x 80 x 153cm
 • G-Force 6.8 G
 • Güç 200-240V
 • Sarfiyat 0.8 KW
 • Nominal Güç 0.8 KW
 • Sertifikalar MDD Sertifikası,CE, EMC (TUV),RoHS / WEEE
 • Ağırlık 170 Kg

Diyetisyenlerin Tercihi My7

Power Plate’in güven veren onaylı teknolojisi ile kısa zaman içersinde hayalinizdeki vücuda spor yaparak kavuşacaksınız.

Geniş dokunmatik ekran yüzlerce hazır program 1000’nin üzerinde video ile bire bir uygulama USB girişi ve internet bağlantısı Power Plate My7 kısa zamanda sizin kişisel eğitmeniniz olacaktır. Siz isteyin, ne yapmanız gerektiğini My7 size gösterecektir.

Power Plate Nedir?


Rus bilimadamları tarafından dizayn edilip NASA tarafından geliştirilip son şekli verilen, spor, fitness, sağlık ve fizik tedavi alanlarında kullanılan, titreşimli bir platform üzerinde yapılan egzersizlerde kasları 3 katı daha fazla çalıştıran bir spor aletidir.

Uzaya giden astronotların kas gücünü korumak amacıyla yapılan bir cihaz olan Power Plate, zamanla, fit kalmak ve kasları güçlendirerek hem sıkışmak, hem de kalori yakmak isteyenlerce de kullanlmaya başlanmış.

Power Plate Yararları


Vücut direnci ve esnekliğini arttırma konusunda oldukça faydalı bir alettir. Bunun yanı sıra, kas gruplarını güçlendiren, kemiklerin güçlenmesine etki eden, bölgesel ağrıları hafifleten, hormonların düzenlenmesine dolaylı etki eden, kan dolaşımını hızlandıran ve düzene sokan, selülitli bölgelerde düzelme sağlayan, eklem bağlarını güçlendiren, kadınlarda kemik erimesi etkilerini azaltan etkileri vardır. Çok fazla efor sarf etmeden, çok fazla spor yapmışçasına kalori harcatması da en belirgin özelliğidi

Power Plate Zararları


Power Plate migren atakları olan kişiler, hamile kadınlar, kas rahatsızlıkları olan kişiler, yeni doğum yapmış bayanlar, vücudunda çeşitli yaralar olan kişiler tarafından kullanılmamalıdır. Ayrıca titremeden dolayı mide bulantısı, baş ağrısı, sersemleme ve baş dönmesi gibi yan etkileri olabilenPower Plate, stent takılmış kişilerce de kullanılmamalıdır. Beslenme bozukluğu olan kişilerde de yan etki gösterebilir. Power Plate’i kullanacak kişilerin vücutlarının az da olsa spora alışkın olması gerekmektedir.