Loading...
bottom-shape image
aboutus image
Hakkımızda

ÖZKAYA İTHALAT

Özkaya İthalat 2001 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirketimiz, Türkiye’ye kaliteli, güvenilir ve birbirini tamamlayan cihazlar ithal ederek, sektörde yer alan üretici firmalar, kurum ve kuruluşlar ile sektörden bağımsız bireyler arasında köprü görevini üstlenerek ortak bir platform oluşturmayı hedeflemektedir. Hızla değişen sektörel gelişmeleri takip ederek, konusunda tecrübeli uzmanlarla işbirliği yaparak, sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek, en güvenilir sistemleri ve cihazları tüketiciye sunmaktadır. Amacımız yenilikçi sistemleri ülkemize getirmek, satış öncesi tanıtımlarını yapmak ve satış sonrası desteğimizi sürdürmektir. “GFM Dispenser” adlı Bölgesel İncelme ve Zayıflama cihazımız, Karboksiterapi uygulamalarında Türkiye’de bir ilk olup, kalıcı ve etkili bir sistem olma özelliği ile doktorların tercihi olmuştur.

Ülkemizde 100’den fazla bu ürünü tercih etmektedir. Şirketimiz tarafından ithal edilen Spordan Zayıflamaya, Fizik Tedaviden Vücut şekillendirmeye ve Fitness’e kadar yaşamın her alanında güvenle kullanılan cihazımız “POWER PLATE” tek başına marka olmakla kalmamış, diğer ülkelerde olduğu gibi Türkiye’de de sisteme kendi adını vermiş bulunmaktadır. Power Plate ülkemizde birçok doktor tarafından kliniklerde veGüzellik Merkezlerinde kullanılmaktadır. Birçok Üniversite Hastanesinde Power Plate Osteoporosis tedavisinde kullanılmaktadır. Birçok Fizik Tedavi Merkezinde Power Plate kullanılmaktadır.

READ MORE
Video

A.Gürcan ÖZKAYA

Başta Ağaoğlu MyClub, HillSide, United Club olmak üzere belli başlı Fitness Salonları Power Plate’i tercih etmektedir. Özkaya İthalat & İhracat olarak en önemli hedefimiz devamlı gelişen ve değişen sektörde geniş kesimlerin bilincini arttırarak sahip oldukları bilgileri cihazları doğru ve verimli bir şekilde kullanmalarını sağlamaktır. Özkaya İthalat olarak 2004 yılında Power Plate’i Türkiye’de tanıtmaya başladık. Power Plate’in distribütörü olduk. Power Plate markasının sektöre öncülük etmesine tanıklık ettik. Türkiye’de Stüdyoların oluşumunda Power Plate Stüdyoları “Örnek” konuma getirdik. Şimdi, Avrupa’daki örnekleri gibi Power Plate Akademinin kuruluşunu yapıyoruz. Öncelikli misyonumuz Power Plate’in global bilgi ağına Türkiye olarak katılm Türkiye genelinde Power Plate Stüdyolar arasında bilgi platformu oluşturmak ve bilgilerin Stüdyolar aracılığı ile yayılmasını sağlamak. Power Plate kullanarak kişisel spor yaptıran eğitmenlerimizin “toplam bilgi havuzlarını” olabildiğince genişletmek.

Böylelikle Power Plate kullanımının en yüksek seviyede olmasını sağlamak. Ve doğal olarak Power Plate ile alınan sonuçların mükemmele yakın seviyede oluşmasını sağlamak. Tüm bunlar bilgi paylaşımı ile oluşacaktır. İnancımız bu yöndedir. İşte bu nedenle öncelikle bildiklerimizi paylaşmaya çalışacağız. Bunun beraberinde siz Power Plate eğitmenlerinin bildiklerini bizimle paylaşmanıza zemin hazırlayacağız. Tüm bunların neticesinde elde ettiklerimizi global alanda paylaşacağız. Uluslar Arası alanda sunumlarda bulunacağız. Farklı ülkelerden Akademilerle kimi zaman ortak çalışma imkanları yaratacağız. Power Plate International’ın bize sunmuş olduğu formatı geliştireceğiz.

our-video image